Endüstriyel soğutma nedir? 

%100 taze hava ile %100 konfor sunan Evaporatif Soğutucular ile dünyanız değişsin!

Evaporatif soğutma en yalın haliyle havadan ısı almak için buharlaşan suyun hal değişimine uğrayarak bulunduğu ortama temiz hava ve ideal nem oranı sağlayan bir soğutma sistemidir.

Eski Yunanlılar, Romalılar ve Mısırlılar pencere ve çadır açıklıklarının önüne ıslak paspaslar asarak buharlaşmalı soğutma sistemini keşfettiler. Bizler de modern dönem evaporatif soğutucuları, suyu buharlaştırıp hal değişimine uğratarak ortam sıcaklığını düşürmeye çalışma prensibiyle üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Evaporatif soğutucular düşük elektrik tüketimi, sıfır karbon salınımı ve soğuturken kullandığı suyu kirletmeden hal değiştirme özelliği sayesinde sürdürülebilir geleceğe katkı sağlar.

Evaporatif soğutucuların tamamı kullandığı alandaki ortam havasını kurutmadan nemlendirir ve temizler. Bu özelliğiyle de salgın hastalıklara karşı en uygun çözümü sunar.
Mobil soğutucular tekerlekleri sayesinde dilenilen alana rahatlıkla taşınabilir. Evaporatif Soğutucularda dış ünite bulunmadığından kolay kuruluma sahiptir. Fonksiyonellikle işlevselliği bir arada sunarlar.

Geleneksel klimaların yanı sıra daha az elektrikle daha fazla alanı soğutan Evaporatif Soğutucular matbaadan otomotive, gıdadan tekstil atölyelerine kadar birden çok sektörde ve özellikle de kapalı ortamlardaki çalışma alanlarında en ekonomik yardımcınız olacak.

Suyun ve havanın yaşamın en büyük kaynağı olduğunu bilerek çevre dostu adımlar atıyor ve sizlere sürdürülebilir ve ekonomik evaporatif soğutucular sunuyoruz.

Çevrenizi, havanızı, yaşadığınız ortamı ve dünyanızı değiştirmek sizin elinizde!

%100 taze hava ile %100 konfor sunan  Evaporatif Soğutucular ile dünyan değişsin!

%100 taze hava ile %100 konfor sunan  Evaporatif Soğutucular ile dünyan değişsin!

Büyük endüstriyel soğutma grupları, bina içinde bulunan ve soğutma işleminin yapıldığı alana yakın olan mekanik ekipman odalarında konumlandırılmalıdır. Chiller ve kompresörün boyutuna bağlı olarak, bazı endüstriyel soğutucular alanın hemen yanında bulunabilir. Ayrıca kimi zaman tamamen açık havada da yerleştirilebilir.

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Adres


Mimar Sinan Mah.Cemilbey Cad.No:199/A ÇORUM

Sosyal Medya